Yanmaz Gemi Zemin Kaplama

Yanmaz Gemi Zemin Kaplama
06.03.2024
156

Gemi PVC zemin döşeme yaygın olarak kullanılan plastik zemin kaplama türüdür. Vinil kaplama olarak da bilinmektedir. Isı iletkenliği, su geçirmemesi, yağ emme oranının düşük olması, elektrik ve ses yalıtımının yüksek olması gibi özellikleri nedeniyle son yılların en çok tercih edilen zemin döşeme türlerindendir.

GEMİ PVC zemin döşemeleri uzun ömürlü olmaları ve geniş yelpazeli estetik tasarımları nedeniyle de pek çok farklı yapıda sıkça kullanılmaktadır. Aşınmaya dirençli olan PVC yer döşemeleri son derece kullanışlıdır. PVC zemin kaplama modellerinin son yıllarda popülerliğini artırmasının en büyük nedenlerinden biri de yanmaz malzeme yapısına sahip olmasıdır.

PVC Zemin Döşeme Nerelerde Kullanılır?

PVC zemin döşeme Antibakteriyel özelliği ve Yanmaz olmasından dolayı Gemi  kamaraları,Tekne,Yat zeminleri ,Hastane gibi sağlık merkezlerinin zemin döşemesi olarak kullanılmaktadır.

  • PVC zemin kaplama, uzun yıllar boyunca herhangi bir yıpranma ya da bozulma belirtisi göstermeden kullanılabilir.
  • Zemin kaplama PVC, ısıya karşı normali  üzerinde bir yalıtıma sahiptir. Bu sayede PVC kaplı zeminler ısıdan etkilenmez ve yanma belirtisi göstermez.
  • PVC ile kaplanmış olan zeminlerin tamamı sıvıya karşı da dayanıklıdır. Sıvı geçirgenliği bulunmayan bu zeminlerde kabarma ve paslanma gibi istenmeyen durumlarla da karşılaşılmaz.
  • PVC ile kaplı olan zeminler darbelere karşı direnç göstermektedir. Çabuk yıpranmayan bu zeminlerin genellikle kalabalık olanlarda kullanılmasının nedeni de budur.
  • PVC, ses yalıtımı sağlayan bir özelliğe sahip kaplama çeşididir. Bu tip zeminler konser salonlarında ve sinemalarda sıklıkla tercih edilmektedir.

PVC zeminler çabuk temizlenmekte ve herhangi bir şekilde kir ya da pas tutmamaktadır. Bu tip zeminler için antibakteriyel özelliği de sahiptir demek de doğru olacaktır.

Tersaneler bölgesinde yer alan Firmamız Stoklarımızda bulunan ” Yanmaz Sertifikalı” Pvc zemin kaplama ürünlerimizle Gemi Kamaraları ,Tekne Zeminlerine profesyonel ekibimizle birlikte hizmet sunmaktayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Şah ser Yer Kaplamaları
Şah ser Yer Kaplamaları
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?