Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
ŞAHSER YER KAPLAMALARI

1987 yılında zemin kaplama uygulaması hizmet sektörüne katılan Firmamız 2001 yılından bu yana bir çok yeniliğe açık olup zemin kaplama projelerinde geniş tecrübe pörfeyiyle profesyonel ekibiyle kayde değer referanslar elde etmiştir.

Firmamız aynı zamanda Antibakteriyel Homojen ve Heterojen ürün ithalatinı yaparak geniş ürün ve renk seçenekli stoğumuzla hizmet sunmaktayız.

Hizmet Alanlarımız, Hastane ve sağlık klinikleri,Okul,Ofis/iş alanları,Kamu kurum ve kuruluşları,Şantiye binaları,Hava alanı – Hava limanı zeminleri,Huzur evleri – Yaşlı bakım evleri,Spor salonları,Sosyal tesisler,Alışveriş merkezleri,Kafeler ,Oteller,Eğitim Merkezleri,Laboratuvar Zeminleri,Yolcu Tekne,Yat ,Sertifikalı ürünlerle Gemi Kamaraları ve bir çok zemin projelerine hizmet vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz iş kalemleri , Homojen Pvc zemin kaplama,Heterojen Pvc zemin kaplama,Akustik yer kaplama,Kondaktif zemin,Antistatik zemin kaplama,Lüks Vinil Karo,Linolyum zemin kaplama,Spor zemin kaplama,Karo Halı,Rulo Halı,Epoksi Zemin Kaplama,Kaymaz zemin kaplama,Self Leveling Şap dökümü,Kıvırcık Paspas,Çim Halı…..

Çözüm Ortağınız
  • TARKETT
  • GERFLOOR
  • FORBO
  • ARMSTRONG

Weeb sitemizi http://www.zeminkaplama.net ve Showroomlarımızı ziyaret ederek En iyi Markalı ürünlerin renk kartelasına ulaşabilirsiniz.

Nasıl Çalışıyoruz?
ÇALIŞMA SAATLERİ 09.00 / 20.00

Ekibimizin hedefi,iş güvenliği ve Covid-19  kurallarına harfiyen uyarak, işverenin verdiği ortamı temiz, sağladığı imkanı güvenli bir şekilde, verimli ve titizlikle kaliteli çalışmasıdır.

Hizmet verdiğimiz İller

İstanbul
Ankara
İzmir
Adana
Afyonkarahisar
Aksaray
Amasya
Antalya
Aydın
Balıkesir
Bartın
Bilecik
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çorum
Denizli
Düzce
Edirne
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Hatay
Isparta
Kahramanmaraş
Karabük
Karaman
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mersin
Muğla
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Sivas
Şanlıurfa
Tekirdağ
Trabzon
Uşak
Yalova
Zonguldak
Yurtiçi ve Yurtdışına Hizmet vermekteyiz

Büyük Açıklama Kutusu

Editörden Eklenebilen Button
Whatsapp
Şah ser Yer Kaplamaları
Şah ser Yer Kaplamaları
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?