Anaokulu Yer Döşemesi

Anaokulu Yer Döşemesi
15.04.2021
2.250

Anaokullar,İlkokullar, ortaokullar ve dershaneler yoğun trafiğe sahip eğitim kurumlarıdır. Eğitim kurumlarında bulunan alanlar öğrenciler ve öğretmenler tarafından yoğun bir biçimde kullanılır. Bu sebeple okul yer döşemeleri nitelikli malzemelerden tercih edilerek oluşturulmalıdır.

Bir zemin kaplamanın özellikle PVC malzemesinden yapılması yüksek özellikler sunar. Hastanelerde, okullarda ve iş yerlerinde bu maddenin tercih edilmesi yerinde olur. Isı yalıtımı, nem koruması ve elektrik yalıtma özellikleri sunarak bu alanların nitelikli zeminlere kavuşmasında etkili olur. Anaokulu Yer Döşemesi kaydırmaz ve antibakteriyel özellikleri ile eğitim kurumlarında sıklıkla tercih edilir.

Okul Yer Döşemelerinin Özellikleri

Firmamız birçok alanda hizmet vererek müşterilerine ulaşmaya çalışır. Hizmet alanlarımızdan birisi olan okullarda kaliteli malzemeyle zemin kaplaması yapılmasını tavsiye ediyoruz. Genellikle evlerde kullanılan mineflo yer kaplamaları okullarda da tercih edilebiliyor. Bu döşeme okul gibi yoğun trafiğe sahip olan bir kurumda kalıcı olmaz. 1 yıl gibi kısa bir süre içerisinde bu kaplamalar deforme olur.  Bu sebeple okul yer döşemeleri olarak PVC malzemeler tercih edilmelidir.

Okulların zeminlerinde kullanılacak PVC zemin kaplamaları şu özelliklere sahip olur:

  • Bu kaplamalar sıvıya karşı dirençli içeriğe sahiptir.
  • Kolay temizlenebilir ve hijyenik özellikler taşır.
  • Çevresel koşullara karşı zemini koruyarak küflenme gibi durumların önüne geçer.
  • Yanmaya ve basınca karşı dayanıklılık sunar.
  • Kabarmalar ve çabuk yıpranmalara karşı güçlüdür.

Bu özelliklere sahip okul yer döşemeleri sayesinde okullar daha güvenli ve temiz kurumlara dönüşürler.

Sınıflar İçin Zemin Kaplamalar

Sınıflar öğrenciler için nitelikli öğrenme ortamları oluşturan alanlardır. Bir sınıf ortamında öğrenmenin gerçekleşebilmesi için dış faktörlere karşı korunuyor olması gerekir. Bir dersin niteliğini etkileyebilecek faktörlerden ses özelliği için PVC zemin kaplamaları tercih edilebilir. Ses yalıtımı sağlayan bu döşemeler sayesinde öğrenme ortamı daha elverişli hale gelebilir. Bunun yanı sıra sınıfın zeminine yapılacak Anaokulu yer döşemeleri sayesinde öğrencilerin kaymasını engellenmiş olur. Leke tutmaz özelliği ile de kolay temizlenebilir özellikler gösterir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Şah ser Yer Kaplamaları
Şah ser Yer Kaplamaları
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?