PVC Zemin Kaplama Fiyatları

PVC Zemin Kaplama Fiyatları
02.04.2021
1.242

PVC zemin kaplama iç mekan kaplaması olarak yapılır ve darbelere karşı dayanıklı olduğu için insan trafiğinin yoğun olduğu okul, hastane, spor salonu ve AVM gibi alanlarda sıkça tercih edilir. Kurulumu basit, kolay temizlenebilir ve binlerce farklı desende müşteriye sunulan PVC zemin kaplamaları kolay kolay aşınmayan sert zemin kaplamalarıdır. Şık ve modern görünümü ile bir sıfır önde olan bu kaplamalar diğer zemin kaplamalara göre daha az maliyetli olmasına rağmen daha niteliklidir. Kendi içerisinde ikiye ayrılan PVC zemin kaplamaları homojen ve heterojen kaplamalar olmak üzere ikiye ayrılır;

  • Homojen PVC yer kaplamaları tek kattır ve aşınmaz yapıdadır.
  • Heterojen kaplamalar ise; PVC’li köpük, cam yünü elyafı, istediğiniz desenin kağıdı ve en üst katmanda bulunan, aşınmayı engelleyen malzemelerden oluşturulmuştur.

Çok uzun yıllar boyunca kullanılabilen, uzun ömürlü, leke ve kir tutmayan, isteğinize göre anti bakteriyel olarak da yapılan bu ürünler profesyonel eller tarafından yapılabileceği gibi, minimal alanlarda yardım almaksızın da yapılabilmektedir. Bakımı ise gündelik hayatta kullandığımız temizlik malzemeleri ile yapılabilir. Peki insan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda sıkça kullanılan, fayans kaplamalardan daha sağlıklı ve pratik olan PVC zemin kaplama fiyatları hangi aralıktadır?

PVC Zemin Kaplama Fiyatları

PVC zemin kaplama fiyatları PVC’nin yapıldığı malzemeye göre ve yapılma amacına göre değişiklik göstermektedir. Yapacağınız alışveriş şu şekilde değişiklik gösteriyor olabilir;

  • Okul,Hastane,Fabrika,Alışveriş merkezleri,Ofis  gibi alanlarda bu malzeme kullanılacaksa Homojen ve Heterojen ürün tercih edilir, darbelere karşı dayanıklı ticari tip ürün kullanılmalıdır. Bu ürünler metrekare hesabı ile satılmakta olup, fiyatı ise  68 TL PVC kaplamalar  arasında değişmektedir.
  • Mineflo denilen ve genellikle evlerde kullanılan PVC kaplamalar yine metrekare hesabı baz alınarak 45 TL arasında oynar.

Her ne kadar çeşitli fiyatlar sunulsa da her bütçeye uygun PVC zemin kaplama fiyatı mevcuttur. Size sadece ihtiyacınızı doğru analiz etmek kalır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Şah ser Yer Kaplamaları
Şah ser Yer Kaplamaları
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?