Antibakteriyel PVC Zemin Kaplama

Antibakteriyel PVC Zemin Kaplama
09.01.2021
1.311

Antibakteriyel pvc zemin kaplama Sağlıklı ve hijyenik zeminler için yöntemi tercih edilmektedir. Özellikle de kalabalık ve yoğun alanlarda hijyen sağlanması açısından antibakteriyel zemin kaplama olanaklarından faydalanılmalıdır. PVC kaplama zeminlerde özel olarak üretilen sentetik malzeme sayesinde istenilen bu hijyene kolayca ulaşılabilir.

PVC yer döşemelerinin tamamı kir ve pas tutmama özelliğine sahiptir. Dolayısıyla özellikle de hasten, okul, kreş ve klinik gibi alanlarda bu tip yer döşeme metodunun tercih edilmesi olağandır. Antibakteriyel yer döşemesi, hem sağlıklı hem de uygun fiyatlı olması nedeniyle de tercih sebebidir.

Antibakteriyel PVC Zemin Kaplama Nedir?

Antibakteriyel PVC yer döşemeleri, sentetik bir plastik maddeden üretilen ve yoğun kalabalığa sahip alanlarda kullanılan bir yöntemdir. Ofis, hastane, spor salonu, klinik ve okullarda bu tip yer döşemeleri tercih edilmektedir. Etilen ve klorürden elde edilen PVC maddesi, uzun yıllardır kalabalık alanların en önemli kurtarıcısı olmuştur.

PVC yer kaplama yöntemi, uygun fiyatlı olması sebebiyle de tercihlerin başında gelmektedir. Hem dayanıklı, hem temiz hem de ekonomik olan bu metodun uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılması mümkündür. Bu da PVC zemin tercih eden müşterilerin memnun kalmasına olanak tanımaktadır.

Antibakteriyel Zemin Kaplama Özellikleri

Antibakteriyel pvc zemin kaplama özelliklerinin başında elbette hijyenik bir ortam yaratması gelmektedir. Kolay temizlenen bu yer döşeme yöntemi sayesinde kalabalık alanlarda steril bir ortam yaratılabilir. Bunun yanı sıra antibakteriyel zeminlerin aşağıda da sıralanmış olan başlıca önemli özellikleri mevcuttur:

  • PVC zeminler sıvı geçirgenliği olmadığından dolayı kir ya da pas tutmaz. Aynı zamanda kolay temizlenen bu yer döşemelerinin yıpranma ömrü de bir hayli uzundur.
  • Basınca ve yoğun kalabalığa dayanıklı olan PVC zeminlerde uzun seneler boyunca yıpranma belirtisi gözlemlenmez. Bu da bu tip yer döşemelerinin genellikle trafiği yoğun olan yerlerde tercih edilmesinin başlıca sebebidir.
  • Antibakteriyel zeminlerde ısı yalıtımı da mevcut olup yanmaya karşı normal zeminlere oranla kat be kat dirençlidir.
  • PVC yer kaplama modelleri, uzun yıllardır tercih edilen hem kaliteli hem de ekonomik olma özelliğini de taşımaktadır. Pek çok olumlu özelliği bir arada barındıran bu yöntemin daha uzun yıllar boyunca ilk sırada tercih edilmesi mümkündür.
  • PVC yer kaplamanın en sık kullanıldığı alanların başında ise genellikle steril ve hijyenik olması gereken alanlar yer alır. Fakat hem kullanışlı hem de ucuz olan bu yöntemin hemen hemen her alanda tercih edilmesi ve kullanılması da mümkündür.

Antibakteriyel PVC Zemin Kaplama Fiyatları

Antibakteriyel zemin kaplama fiyatları, diğer yer döşeme yöntemlerine oranla daha uygun fiyatlıdır. PVC zemin kaplama, uygun fiyat garantisi ile ön plana çıkan bir yöntemdir. Yine de bu konuda en net fiyat bilgisine ulaşılması için kaplama yapılacak alanın incelenmesi gerekmektedir.

Antibakteriyel pvc zemin kaplama için bu alanda hizmet sunan uzman ekipten yardım almak gerekmektedir. Firma bünyesinde hizmet sunan uzman ekip tarafından yapılan incelemeler neticesinde yer kaplama için en net fiyta bilgisi çıkartılır. Yer döşeme fiyatlarının belirlenmesinde de kaplama yapılacak alanın yüzölçümü önemli bir rol oynamaktadır. Alan hesabına göre de kaplamanın bedeli ortaya çıkmaktadır.

Bunun yanı sıra zemin kaplama için seçilen alanın fiziksel özellikleri de fiyata etki eden faktörlerin başında gelmektedir. Alanın düzeltilmesi ve bunun için harcanan işçilik de en net fiyata yansıtılarak müşteriye net bir bilgi sunulabilmektedir. Yine de PVC kaplama olan zeminler, diğer opsiyonlara oranla daha uygun bir fiyat garanisi sunmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Şah ser Yer Kaplamaları
Şah ser Yer Kaplamaları
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?