Lvt Zemin kaplama|Lüks Vinil kaplama

Lvt Zemin kaplama|Lüks Vinil kaplama
22.01.2021
1.288

LVT Zemin Kaplama Lüls Vinil kaplama, ahşap deseni çeşitleri ile ortama doğal bir görünüm sağlayıcıdır. Su geçirmezlik özelliği vardır, temizliği son derece kolaydır. Aşınma payı da çok azdır. Katmanlı bir üründür.

Ürün Özellikleri
  • Isıya, neme ve yoğun trafiğe dayanıklı .
  •  Lüks vinil kurulumu kolay .
  • Yüksek düzeyde konfor sunar.
  • Yönlü ve yüksek performanslı .
Ürün Görselleri

Lvt Pvc döşeme yüzeyleri, sürtünmeleri ve çizilmeleri önlemek için bir aşınma tabakası ile korunmaktadır. Aynı zamanda tasarım katmanının hasar görmesini önler ve çekirdeğin eziklere ve aşındırıcı aşınmaya karşı korunmasına yardımcı olur.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
LVT Zemin Kaplama Kullanımının Faydaları ?


LVT Zemin Kaplama Lüls Vinil kaplamalarının diğer zemin kaplamalarına göre çok daha estetik bir görünümü olmasının yanı sıra yenilikçiliği ile de üst sıralardadır. Yani her zevke göre renk, desen ve çeşitliliğe sahiptir. Rengi açısından kendine özgü bir görünüm içinde olması, kayma riski olmaması, antibakteriyel olması , ısı yalıtımında yardımcı olması, insan sağlığına uygunluğu ile faydalar sağlar. Ve elbette ki en dikkat çekici faydası dayanıklılık payıdır.

LVT Zemin Kaplama Uygulaması ?

LVT Zemin Kaplama Lüls Vinil kaplama seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır; mesela çeşit olarak tamamen yapıştırma yöntemi ile olanı tercih edilmişse, o uygulama alanının son derece düzgün ve pürüzsüz olması gereklidir. Pütürlü bir alan ise bu bozuk görüntü dışarıya yansıyarak ve en önemlisi deforme olma durumu ile artı pay eksiye dönebilir. Genelde sökülüp takılabilen cinslerin önerilmesinin sebebi ; döşeme altına rahat müdahale edebilme şansından kaynaklıdır. Dolayısıyla ürünü almaktan çok ;  doğru ürünü almak doğru uygulamak  önemli olan kısımdır. LVT Zemin Kaplama ile estetik payı yüksek ; sağlam, hijyenik bir ortamda olmanın ambiyansı anlatılmaz yaşanır boyutta olacaktır

Sorunuz mu Var?
Ürünle İlgili Kampanyalar
Şah ser Yer Kaplamaları

Ücretsiz Keşif,Uygun fiyatlar


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Şah ser Yer Kaplamaları
Şah ser Yer Kaplamaları
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?