Grabo serisi
12.01.2021
1.033

Grabo serisi Akustik zemin kaplamaları, dayanıklılığın yanı sıra darbe sesi azaltma ve ayak konforunun da önemli olduğu kurumlar için tavsiye edilir

Ürün Özellikleri
 • Mükemmel bir ses yalıtımı sağlar.
 • Poliüretan ve saf PVC aşınma tabakası 
 • Akustik konforu mükemmel kaliteyle birleştirir..
 • Çizilmelere darbelere karşı dayanıklı.
Ürün Görselleri

PVC zemin kaplamaları günümüzde hem uzun ömürlü olmaları hem estetik görüntüleri ile ön planda olup artı düşük maliyetleri ile de sıkça tercih edilir hale gelmiştir. PVC içerik olarak doğal bir madde değildir, PVC ‘yi plastik zemin kaplama olarak tanımlamak bu noktada doğru olandır. PVC ler ısı iletkenliği,su ve yağ emiş seviyeleri düşük, elektrik ve ses yalıtkanlığı açısından da yüksektir. Bu sebeple de zemin kaplama sistemleri arasında en çok kullanılan uygulamalardan biridir.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
Akustik PVC Zemin Kaplama Özellikleri?

PVC Zemin kaplamada dayanıklılık özelliği ön plandadır.  PVC zemin kaplamalardan biri olan Akustik PVC Zemin Kaplama alanlarda öncelikli olarak gürültüyü azaltmak için tercih edilir. Bu açıdan kullanımlarda ses emicilik görevi dışında sesin yankılanması da engelleyicidir. Bu açıdan değerlendirildiğinde sinema salonlarında, ofislerde, hastanelerde sıkça tercih edilmektedir.

Akustik PVC Zemin Kaplaması Nasıl Uygulanır?

Akustik PVC Zemin kaplamanın kaymaz, solmaz ve alev almaz özelliği vardır. Döşemenin uygulanması zeminin yapılacağı alanın öncelikli olarak uygun olmasıyla başlar. Zemine uygulanan akıllı şap sonrasında pürüzler giderilir. Sonra PVC malzeme yere serilerek bu şekilde 1 gün bekletilmesi yapılır; böylelikle malzemenin zemine tam anlamı ile oturması sağlanır. Sonraki aşama ise artık yapıştırma aşamasıdır. Bundan sonrasında uygulama artık tamamlanmış olunur.

Sorunuz mu Var?
Ürünle İlgili Kampanyalar
Şahser yer kaplamaları

Uygun Fiyatlar,Ücretsiz Keşif


Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Şah ser Yer Kaplamaları
  Şah ser Yer Kaplamaları
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?