Antibakteriyel Yer Döşeme

Antibakteriyel Yer Döşeme
28.02.2024
125

Antibakteriyel Yer Kaplama

Zemin kaplama olgusu son derece geniş kapsamlı olan bir olgudur. Üstelik teknolojide yaşanan gelişime istinaden giderek ürün çeşidi de artar durumdur. Zemin kaplama için kullanılan çok değişik malzemeler vardır. Bunlar kullanılacağı yere seçilerek uygulanır. Onlardan bir tanesi de son derece spesifik bir zemin kaplama türü olan Antibakteriyel Pvc zemin kaplama isimli üründür.

 

Antibakteriyel Yer Döşeme Özellikleri ürün adından da net bir biçimde görüleceği gibi antinakteriyel tarzda olan bir pvc zemin kaplamasıdır. Yani bakterilere karşı koruyucu özelliği olan bir pvc zemin kaplama çeşididir. Genel anlamda ürün özelliğine bakıldığında ise uzun süre dayanım gösterir. Hafiftir. Kaplanması son derece kolaydır. Temizlemesi kolaydır. Hijyenik açıdan üst düzeyde hijyenik olan bir malzemedir. Değişik renk seçenekleri vardır. Yine kendi içinde farklı çeşitleri olabilir. Alerjik rinit, astım, alerji vb. sağlık sorunu olan insanlar için en doğru zemin kaplaması türü olduğunu da ifade etmek gerek.

Antibakteriyel Yer Döşeme Kullanım Alanları

Antibakteriyel Yer Döşeme özellikle her türden hastane için en doğru zemin kaplaması olduğu için sıklıkla tercih edilir. Bunun dışında Hastane,Okul , Laboratuvar zeminleri ,Gemilerin kameraları, tekneler gibi muhtelif türden iç mekanlarda kullanılır. Uygulama yapılmadan önce yüzey iyice temizlenir. Düz ve pürüz olmayan zemine kolay bir biçimde doğru ekipman ile uygulanır.

Antibakteriyel Yer Döşeme Fiyatları

Antibakteriyel yer kaplama fiyatları için de yazının bu bölümünde merak edenler için bilgi vermek gerekir ise fiyatlarımız ürün kalitemiz de göz önüne alındığı zaman son derece uygundur. Üstelik tüm müşterilerimize ödemede her türlü kolaylık sağlanır. Toplam kullanılan ürün miktarına göre fiyat belirlenir. Ödemeye gelindiğinde ise çok değişik ödeme seçenekleri müşterilere sunulur. Bunlar içinden müşteriler kendilerine en uygun olan ödeme yöntemini seçerek ödeme yapar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Şah ser Yer Kaplamaları
Şah ser Yer Kaplamaları
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?