0216 494 07 74

Sosyal Medyada Biz}

Sıkça Sorulan Sorular

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.
PVC ZEMİN KAPLAMA NEDİR?
PVC ZEMİN KAPLAMA vinil zeminlerin temeli olan 'polivinil klorür' anlamına gelir .
PVC ZEMİN KAPLAMA KAYGAN MI ?
Normalde kaygan değildir. Varsayılan olarak, bu katlar R9 sınıfına girer. PVC zeminlerimizin tümü R10 kayma direnci sınıfına girer.
PVC ZEMİN KAPLAMA ÇİZİLMELERE AŞINMLARA KARŞI DAYANIKLIMIDIR ?
Pvc zemin kaplama aşınmalara karşı ekstra PUR Tabakası işlemi olduğu için zemini çizilmeye karşı çok dirençli hale getirir ..
Pvc zemin kaplama'nın Avantajları neler dir?
Aşınmaya karşı daha dayanıklı Sudan etkilenmiyor ve daha sessiz, parke zeminlere göre daha çevre dostu ve yüksek verimli, halıdan daha hijyenik ve bakım dostu, doğal taştan daha sıcak ve dökme zeminlerden daha güvenli..
TİCARİ ALANLARA VİNİL UYGUN MUDUR?
Evet, ticari / mesleki ortamlarda kullanım için mükemmel şekilde uygun olan yüksek aşınma tabakasına sahip vinil zeminler sunuyoruz.
FARKLI VİNİL PVC TÜRLERİ VAR MI?
Homojen vinil, canlı ve derin renkler sunan tek bir katmandan yapılmıştır. Heterojen vinil, çok katmanlı bir döşemedir. Bu, doğal döşeme malzemelerinin görünümünü ve hissini yaratmaya izin verir..
Firmanızın bünyesinde faklı ürünler mevcut mu?
Evet,Zeminle alakalı bir çok ürünler mevcut.Lvt pvc,Karo zemin kaplama,Rulo yer döşeme,Karo halı,Rulo halı,Epoksi uygulaması,Zemin tesviye şapı,Konut tipi Mineflo,Pvc yapıştırıcı,Çim halı,Kıvırcık paspas gibi çeşitli ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
Çevrimiçi
Merhaba
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Call Now
Yol Tarifi