0216 494 07 74

Sosyal Medyada Biz}

PVC Yer Döşeme Firması

PVC Yer Döşeme Firması

PVC Yer Döşeme Firması

PVC çeşitli kimyasal maddelerin birleşimi ile oluşturulan bir malzemedir. İçeriğindeki maddeler sayesinde dayanıklılık sağlar. PVC zemin kaplama uzun ömürlü ve ekonomik bir zemin tasarımı oluşturmada sıkça başvurulan yöntemlerden birisidir. Birçok alanda rahatlıkla uygulanarak zeminlerin çeşitli özelliklere kavuşmasına yardımcı olur. Rulo veya karo biçiminde olan levhalar çeşitli yapıştırıcılar sayesinde düzgün zeminli alanlara monte edilir. Ürünlerimizde PVC maddesinden yararlanarak hizmet sunuyoruz.

PVC Zemin Kaplamanın Özellikleri

2001 yılından itibaren PVC zemin kaplama alanında hizmetler yürütüyoruz. Ürün çeşitliliğimiz, yetkin personelimiz ve uygun fiyat avantajı ile hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini temel referans olarak kabul ederek PVC yer döşeme firmaları arasında, bütün alanlarda hizmet sunmaya devam ediyoruz. PVC zemin kaplama hizmetimizde birçok özelliğe dikkat ederek nitelikli ürünler ortaya çıkarıyoruz. Bu hizmetimizin özellikleri arasında şunlar yer alır:

  • Kaliteli malzemeden üretildiğinden küflenme ve paslanmaya karşı dayanıklıdır.
  • Nitelik olarak esnek bir yapıya sahiptir.
  • Yağ tutmaz ve su geçirmez özelliğe sahiptir.
  • Basınç durumuna karşı dayanıklıdır.
  • Uzun ömürlü ve ekonomiktir.
  • Temizlenmesi kolay olduğundan hijyenik özelliktedir.
  • Çeşitli renk ve desenlerde üretilebilir.

PVC zemin kaplama hizmeti için firmamız ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Hizmetlerimizi incelemek ve iletişim kurmak için www.zeminkaplama.net adresine sizleri bekliyoruz.

PVC Zemin Kaplama ve Ürün Grupları

PVC zemin kaplama firmaları arasında birçok alanda hizmet vererek sektörün ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Herhangi bir hizmeti sunmadan önce alanınızda gerekli keşif ve gözlem işlemleri yapılır. Uygun olmayan malzeme kullanılmaz. Alanınız örneğin, PVC zemin kaplama işi için uygun değilse alanın düzeltilmesi istenir. Alanınız için gerekli planlamada ürünün Tarkett, Beeflor veya Gerflor markaları arasında  müşteri ile birlikte karar verilir. Ürün grupları istenilen özelliğe göre homojen, heterojen ya da iletken özellikte üretilebilir.

Sunulan Hizmet Alanları

Sadece PVC zemin kaplama hizmetinde değil döşeme gerektiren tüm hizmet türlerinde aktif biçimde bulunuyoruz. Hizmetlerimizi nitelikli tasarım özelliklerine ve müşteri tercihlerine göre özenle oluştururuz. Epoksi uygulama alanları,kauçuk uygulamaları, halı sistemleri, spor alanları gibi birçok alanda hizmetlerimiz yer alıyor. Bu hizmetleri hastane, okul, spor salonları, ofis ve çalışma alanlarında yürütüyoruz.

Bu hizmet alanlarında çalışma yürütürken hazırlık aşamasından uygulama aşamasına kadar planlı bir hizmet sunulur. Zeminin özellikleri ve uygulanacak alanın sıcaklığı gibi pek çok faktör önceden hesap edilerek tasarıma geçilir. Pek çok alanda modern, estetik ve dayanıklı ürünleri ortaya koyarak PVC zemin kaplama firmaları arasında sizlere ulaşmaya çalışıyoruz.

16 Eylül 2020
2.622 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Çevrimiçi
Merhaba
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Call Now
Yol Tarifi